fbpx

KALKULATOR ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO

Płeć:
W jaki sposób trenujesz?

UWAGA: Podane wartości spalanych kalorii do wybranego poziomu wysiłku są uśrednione / w przybliżeniu. Każdy z nas jest inny, posiada inny poziom wytrenowania, ma inna przemianę materii oraz inne wymiary ciała. Jeśli trenujesz z urządzeniem mierzącym spalone kalorie wykonaj kroki poniżej

  1. Wybierz opcję "brak dodatkowej aktywności fizycznej"
  2. Wykonaj działanie - ilość kalorii spalonych na treningu x ilość treningów w tygodniu.
  3. Otrzymany wynik dzielimy przez 7 (nawet jeśli trenujesz 2, czy 4 razy w tygodniu i tak dzielisz przez 7)
  4. Otrzymany wynik dodaj do zapotrzebowania kalorycznego, które pojawi Ci się po kliknięciu przycisku OBLICZ

Jeśli nie masz przyrządu do mierzenia spalonych kalorii na swoich treningach, skorzystaj z opcji poniżej

Poziom aktywności fizycznej:
Co chcesz osiągnąć?

Wersja ebooka dla ciebie!

Na stronie kurasport znajdziesz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego. Dzięki temu będziesz wiedział ile dziennie możesz zjeść kalorii, a to polepszy twoje starania w odchudzaniu. Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego ma szczególnie znaczenie u osób podejmujących próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Często nie wiemy ile kalorii możemy zjeść, a taki kalkulator pozwoli nam świadomie i z większą rezerwą sięgać po jedzenie. Jeśli jednak nie mamy problemów z wagą to warto znać swoje zapotrzebowanie kaloryczne aby nagle nie zacząć tyć.
Przeliczanie kaloryczności w produktach wcale nie jest takie trudne, ponieważ producenci żywności zobowiązani są podać na etykiecie skład i wartość odżywczą produktu. W Internecie są również kalkulatory które pomagają nam obliczyć kalorie danego produktu.
0
    0
    TWÓJ KOSZYK
    Odznaka zaufania